دوستداران فلسفه اُرُدیسم Lovers of Orodism philosophy
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
التبادل الاعلاني

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
وبسایت تنگ بلور به قلم مژگان شاه حسيني Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:59 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
وبسایت تنگ بلور به قلم مژگان شاه حسيني Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:58 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
وبسایت تنگ بلور به قلم مژگان شاه حسيني Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:57 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
وبسایت تنگ بلور به قلم مژگان شاه حسيني Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:56 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
وبسایت تنگ بلور به قلم مژگان شاه حسيني Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:55 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
وبسایت تنگ بلور به قلم مژگان شاه حسيني Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:39 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
وبسایت تنگ بلور به قلم مژگان شاه حسيني Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:35 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
وبسایت تنگ بلور به قلم مژگان شاه حسيني Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:33 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
وبسایت تنگ بلور به قلم مژگان شاه حسيني Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:32 am من طرف ریحانه

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ریحانه - 1134
وبسایت تنگ بلور به قلم مژگان شاه حسيني Vote_rcapوبسایت تنگ بلور به قلم مژگان شاه حسيني Voting_barوبسایت تنگ بلور به قلم مژگان شاه حسيني Vote_lcap 
baran - 977
وبسایت تنگ بلور به قلم مژگان شاه حسيني Vote_rcapوبسایت تنگ بلور به قلم مژگان شاه حسيني Voting_barوبسایت تنگ بلور به قلم مژگان شاه حسيني Vote_lcap 
نگین - 562
لیلا - 421
Parmida - 303
نوشین آریا - 197
aryan - 160
روزبه شریفی - 106
kami - 52
سهیلا بخشی - 16

وبسایت تنگ بلور به قلم مژگان شاه حسيني

وبسایت تنگ بلور به قلم مژگان شاه حسيني Empty وبسایت تنگ بلور به قلم مژگان شاه حسيني

پست من طرف لیلا السبت يونيو 09, 2012 4:38 pm

فريبكاري زرنگي نيست رسوايي است

به قول حكيم ارد بزرگ "فريبكاري زرنگي نيست رسوايي است" و چه بدا به حال روابط‌عمومي كه چشم و گوش و زبان و قلب و اعضاي اصلي سازمانه و گرداننده‌اش بخواد نقش كبكي رو بازي كنه كه دمش بيرونه و نمي‌دونه كه همه نظاره‌گر رفتار خنده‌دارشن. اينم يه شيوه فريبكاريه كه درعين زرنگي خيلي هم ناشيانه است و درست حكم رسوايي رو داره.

اين رسوايي زماني اتفاق مي‌افته كه گرداننده‌اش، تجربه و تخصص اين حرفه‌ارو نداره و بي‌نياز از گرفتن كمك از توانمندي روابط‌عمومي، خودش رو به اين در و اون در مي‌زنه و متوسل به آدم‌هاي شعاري و بي‌عملي مي‌شه كه بگه من كارهاي متفاوت بلدم و چنان مي‌كنم كه تا حالا نشده و ته كار آش شله‌قلمكاري درمياد كه با زبون تملق تزيين مي‌شه!!!

به چشممون چيزهايي رو مي بينيم كه تا حالا مي‌گفتيم حذر ..... اما همراه با استقبال بهار به استقبال نديده‌هامونم رفتيم و خلاصه چشممون منور گرديد.

برگرفته از :
http://tongebolur.blogfa.com/post/21
لیلا
لیلا

تعداد پستها : 421
اعتبار : 162
آدرس پستي : در درون همه دلهای سرخی که آغشته به عشق میهن ، آزادی و شادی هستند اُرُدیست ها کم نیستند ...

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة