دوستداران فلسفه اُرُدیسم Lovers of Orodism philosophy
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
التبادل الاعلاني

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
پژوهشگاه اردیسم Orodism Institute : مجتبی شرکاء Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:59 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
پژوهشگاه اردیسم Orodism Institute : مجتبی شرکاء Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:58 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
پژوهشگاه اردیسم Orodism Institute : مجتبی شرکاء Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:57 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
پژوهشگاه اردیسم Orodism Institute : مجتبی شرکاء Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:56 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
پژوهشگاه اردیسم Orodism Institute : مجتبی شرکاء Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:55 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
پژوهشگاه اردیسم Orodism Institute : مجتبی شرکاء Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:39 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
پژوهشگاه اردیسم Orodism Institute : مجتبی شرکاء Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:35 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
پژوهشگاه اردیسم Orodism Institute : مجتبی شرکاء Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:33 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
پژوهشگاه اردیسم Orodism Institute : مجتبی شرکاء Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:32 am من طرف ریحانه

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ریحانه - 1134
پژوهشگاه اردیسم Orodism Institute : مجتبی شرکاء Vote_rcapپژوهشگاه اردیسم Orodism Institute : مجتبی شرکاء Voting_barپژوهشگاه اردیسم Orodism Institute : مجتبی شرکاء Vote_lcap 
baran - 977
پژوهشگاه اردیسم Orodism Institute : مجتبی شرکاء Vote_rcapپژوهشگاه اردیسم Orodism Institute : مجتبی شرکاء Voting_barپژوهشگاه اردیسم Orodism Institute : مجتبی شرکاء Vote_lcap 
نگین - 562
لیلا - 421
Parmida - 303
نوشین آریا - 197
aryan - 160
روزبه شریفی - 106
kami - 52
سهیلا بخشی - 16

پژوهشگاه اردیسم Orodism Institute : مجتبی شرکاء

پژوهشگاه اردیسم Orodism Institute : مجتبی شرکاء Empty پژوهشگاه اردیسم Orodism Institute : مجتبی شرکاء

پست من طرف لیلا الإثنين أبريل 02, 2012 11:16 pm

پژوهشگاه اردیسم Orodism Institute : مجتبی شرکاء Orod24

کمتر کسی می دونه نام اصلی حکیم ارد بزرگ "مجتبی شرکاء" بوده !
این پست رو برای یادآوری همین موضوع اینجا نوشتم
هر چند عنوان "مجتبي شرکاء" دیگر کاربردی هم نداره مثل هزاران هزار اسمی که اندیشمندان و متفکرین و افراد سرشناس دیگه داشته اند و الان کسی اون نام ها رو نمی دونه
مهم اینه که با چه اسمی به شهرت رسیده اند حکیم ارد بزرگ رو هم دیگه کسی به اسم "مجتبی شرکا " نمی شناسه :orodit:

برگرفته از :
http://orodism.iowoi.org/t145-topic#841

Mojtaba Shoraka
لیلا
لیلا

تعداد پستها : 421
اعتبار : 162
آدرس پستي : در درون همه دلهای سرخی که آغشته به عشق میهن ، آزادی و شادی هستند اُرُدیست ها کم نیستند ...

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة